O slobode spoločnosti 07 (repríza)

O slobode spoločnosti 07 (repríza)

repríza relácie

3:30 - 7:00 (20.03.2020)

Ako čeliť koronavírusu ?
V reakcii na šíriacu sa pandémiu u nás i v Európe sa rozbiehajú doteraz nevídané opatrenia. V rámci obvyklých dostupných informácií sa medzi protiepidemiologickými opatreniami spomínajú v prevažnej miere len tie biologicky orientované (obmedzovanie kontaktu, hygiena atď.). Tie psychologické sa spomínajú len málo, resp. nedostatočne. A nejde pritom len o upokojovanie spoločnosti v rýchlo postupujúcej ťaživej atmosfére. Psychika má dôležitý dopad na funkciu imunitného systému, hormonálnej sústavy a iných fyziologických systémov a teda v priemete na celkovú odolnosť zdravého organizmu ako aj na priebeh chorôb. Veľmi dôležitú úlohu hrajú v tomto smere prežívané emócie. Keďže sa ma ľudia teraz často pýtajú, či by mohli v príprave na koronavírus okrem bežných opatrení urobiť aj niečo viac, rozhodol som sa svoje rady zosumarizovať v prehľadovej relácii…hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni


Značky: Boris Koróni, Peter Marman
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.