Na prahu zmien 11

Na prahu zmien 11

relácia je vysielaná naživo

20:30 - 22:30 (17.12.2018)

Štúdio Banská Bystrica

Tel: (+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

Petr Hampl – sociolog, tajemník České společnosti pro civilizační studia a místopředseda Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže. Autor knihy Prolomení hradeb, jež se stala předmětem ostrého útoku tzv. Pražské kavárny.
Petr Hampl bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným vysvětlovat proč západní civilizace tak snadno podléhá islamizaci. Bude také hovořit o rostoucí brutalitě západních elit a o perspektivě euroamerické civilizace. V rozhovoru nebudou opomenuty události posledních dnů, zejména pak Hnutí žlutých vest či teroristický útok ve Štrasburku…
moderuje : Stanislav Novotný – bývalý policajný prezident ČR, predseda Asociace nezávislých médií v ČR…


Značky: Stanislav Novotný, Štúdio Banská Bystrica
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.