Konšpiračný byt 88

Konšpiračný byt 88

relácia je vysielaná naživo

16:00 - 18:00 (09.05.2019)

Štúdio Bratislava

Tel: (+421) 0951 485 385
studio@slobodnyvysielac.sk

Dvaja poslanci otvorene a bez cenzúry v konšpiračnom byte. Problémy na Slovensku a v Európskej únii a ako z toho von. Aktuálna situácia na Ukrajine, v USA, Rusku a vo svete.
Hostia :
RNDr. Karol Ondriaš, DrSc.  Poslanec Národnej rady SR vo volebnom období 2002-2006. Bol členom Výboru NR SR pre európske záležitosti a Výboru NR SR pre životné prostredie a ochranu prírody. Je vedúci pracovník v Slovenskej akadémii vied v Bratislave.
Ing. arch. Peter Sedala  Poslanec mestského parlamentu v Senci od roku 2014, geopolitik, aktivista medzinárodnej spolupráce, kultúry a umenia, bezpečnostný analytik, občiansky aktivista, architekt a výtvarník.


Značky: Martin Bavolár, Štúdio Bratislava
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.