Konšpiračný byt 74

relácia je vysielaná naživo

16:00 - 18:00 (08.11.2018)

Štúdio Bratislava

Tel: (+421) 0951 485 385
studio@slobodnyvysielac.sk

Novembrový majdan v roku 1989.
Nové a šokujúce dôkazy a fakty o riadenom prevrate 17. novembra 1989. Budú zverejnené mená organizátorov, objednávateľov a vykonávateľov československého majdanu. Prehovoria svedkovia a účastníci udalostí pred rokom 1989 a v roku 1989. Vypočujte si slobodné vysielanie zo známeho konšpiračné bytu v Bratislave bez štátnej cenzúry a dnes to bude o organizovanom podvode v roku 1989, ktorý bol v réžii politickej mafie a tajných služieb. Preto tento naplánovaný prevrat skorumpovaní politici zavádzajúco a lživo nazvali „nežná revolúcia“. Lebo v skutočnosti to bol finančný, privatizačný a ekonomický prevrat. Čo mu predchádzalo, aké boli plány a aké boli konkrétne udalosti a medzináro dné súvislosti. Skorumpovaní politici a ich prisluhovači vtedy a dnes, nič sa nezmenilo.
Hostia:
Ing. Peter Sedala – architekt, výtvarník, občiansky aktivista, verejný činiteľ, mestský poslanec a politický analytik
Ing. Juraj Michálek – architekt, geopolitik, aktívny človek, sociálny analytik a svetoobčan


Značky: Martin Bavolár, Štúdio Bratislava
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.