Konšpiračný byt 55

Konšpiračný byt 55

relácia je vysielaná naživo

16:00 - 18:00 (01.03.2018)

Štúdio Bratislava

Tel: (+421) 0951 485 385
studio@slobodnyvysielac.sk

Nízke platy, žobrácke dôchodky, pracujúca chudoba, bytová mafia, milióny exekúcií, rozkradnuté zdravotníctvo, prehnité súdnictvo, svojvôľa úradov, polície a prokuratúry. Ale ako ďalej? Ľudia, budete informovaní a upozornení na podvody a špinavosti okolo nás a dozviete sa, ako sa môžete pred nimi účinne brániť. Hostia otvorene a nahlas a bez štátnej cenzúry prehovoria o dôkazoch, obetiach a konkrétnych vinníkoch. Aké sú  potrebné riešenia? Nesmieme ďalej držať hubu a krok a platiť neprimerané dane a poplatky skorumpovaným politikom a ich prisluhovačom. Preto navzájom komunikujme a konajme. Pretože žijeme v čase neslobody. Žijeme v totalitnom štáte. Preto tu stále neexistuje ani základná spravodlivosť a naše ľudské práva. Lebo zločinecká mafia vo vláde, parlamente, polícii, súdnictve, zdravotníctve, prokuratúre, tajných službách, na úradoch, politických mimovládkach a médiách beztrestne pácha bezprávie, korupciu, cenzúru a organizovanú  zločinnosť. Vypočujte si kto, kedy a ako. A všetci, ktorí počúvate reláciu Konšpiračný byt rádia Slobodný vysielač, tak sa pridajte do diskusie, predsa ide o nás všetkých, ide o našu republiku.


Značky: Martin Bavolár, Štúdio Bratislava
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.