Konšpiračný byt 55

Naživo

16:00 – 18:00 (01.03.2018)

Nízke platy, žobrácke dôchodky, pracujúca chudoba, bytová mafia, milióny exekúcií, rozkradnuté zdravotníctvo, prehnité súdnictvo, svojvôľa úradov, polície a prokuratúry. Ale ako ďalej? Ľudia, budete informovaní a upozornení na podvody a špinavosti okolo nás a dozviete sa, ako sa môžete pred nimi účinne […]
Štúdio Bratislava

Štúdio Bratislava

(+421) 0950 724 963
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii Konšpiračný byt 55


Nízke platy, žobrácke dôchodky, pracujúca chudoba, bytová mafia, milióny exekúcií, rozkradnuté zdravotníctvo, prehnité súdnictvo, svojvôľa úradov, polície a prokuratúry. Ale ako ďalej? Ľudia, budete informovaní a upozornení na podvody a špinavosti okolo nás a dozviete sa, ako sa môžete pred nimi účinne brániť. Hostia otvorene a nahlas a bez štátnej cenzúry prehovoria o dôkazoch, obetiach a konkrétnych vinníkoch. Aké sú  potrebné riešenia? Nesmieme ďalej držať hubu a krok a platiť neprimerané dane a poplatky skorumpovaným politikom a ich prisluhovačom. Preto navzájom komunikujme a konajme. Pretože žijeme v čase neslobody. Žijeme v totalitnom štáte. Preto tu stále neexistuje ani základná spravodlivosť a naše ľudské práva. Lebo zločinecká mafia vo vláde, parlamente, polícii, súdnictve, zdravotníctve, prokuratúre, tajných službách, na úradoch, politických mimovládkach a médiách beztrestne pácha bezprávie, korupciu, cenzúru a organizovanú  zločinnosť. Vypočujte si kto, kedy a ako. A všetci, ktorí počúvate reláciu Konšpiračný byt rádia Slobodný vysielač, tak sa pridajte do diskusie, predsa ide o nás všetkých, ide o našu republiku.

Archív relácie Konšpiračný byt

Dokumenty vo verejnom záujme

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.