Hodina Vlka 208 – listáreň

Hodina Vlka 208 - listáreň

relácia je vysielaná naživo

9:00 - 11:00 (01.06.2021)

Štúdio Banská Bystrica

Tel: (+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

hostiteľ : Vlk – zakladateľ portálu Vlkovobloguje, moderuje: Boris Koroni


Minulý  pátek při Hodině  vlka  jsme si s Borískem malovali a posluchačům slibovali, že během  relace  vyřídíme i maily. Dopadlo  to jako nyní  už  vždycky – k vaším mailům jsme se  ani náznakem nedostali.

Takže  to  vyřešíme, už zdá se  definitivně  tradičně  Poštovnou! Máme ji naplánovanou na  úterý ráno a na  09,00 hod.

A slibujeme, že  neskončíme, dokud  všechny  vaše páteční  maily nebudou vypořádány.

Těšíme se na vás.


Značky: Boris Koróni, Štúdio Banská Bystrica, Vlk
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

1 komentár

 1. Vlk s Borisom by si mali konečne uvedomiť, že ich relácie škodia mimo iného aj samotnému Slobodnému Vysielaču. Ich prístup k poslucháčom je arogantný, emocionány, neprofesionálny, niekedy doslova primitívny – ak ich poslucháč pochváli, tak je to dobrý poslucháč, ak ich kritizuje, tak je to zlý poslucháč. A ak má kritizujúci argument zjavné opodstatnenie, tak jeho argument prekrútia a poslucháča prekádrujú.Najčastejšie však na taký argument vôbec neodpovedia.
  Vy jednoducho zneužívate fakt, že poslucháča vypnente a potom si na jedho adresu natárate čo Vám Vaše podvedomie na jazyk vyplaví.
  Tento prístup je neprofesionály a primitívny.
  Príklad: Ten poslucháč alebo poslucháčka ktorá kritizovala vlkovo zosmiešňovanie liečby močom bol Vlkom okomentovaný ako vec názoru,že nech sa teda poslucháčka lieči ako chce, ale teda že Vlk naďalej zotrvá na svojom názore (akože inak). Pane Vlku, Ty blbče zadubenej, poslucháčke zjavne nešlo o to či si VY zotrváte na Vašom názore, ona jasne vyjadrila nesúhlas s tým, že ste predtým liečbu močom zosmiešňovali. Váš názor je jedna vec a to, že si robíte prču z niečoho je vec druhá.
  Ešte inak, lebo zadubenosť vlkova je bezrozmerná – keby ste pane Vlku povedali, že Vy na liečbu močom neveríte, tak je to niečo iného ako keď liečbu močom priradíte k nejakým debilinám.
  Ak ani toto nechápete, tak ešte inak – keby o Vašej manželke, pane Vlku niekto povedal že ho nezaujíma, tak takýto výrok je úplne niečo iného, ako keby ten istý človek povedal, že Vaša manželka je pí4a.
  Dokážete už konečne chápať, akí ste Vy obidvaja arogantní tupci, Vlk a jeho zajac Boris? Dokážete konečne počuť, čo Vám ľudia hovoria už celé roky?
  Rovnako ten email čítaný na konci relácie – Vy nediskutujete, Vy kádrujete. Tomu poslucháčovi zjavne nešlo o to, či ste Vy dobrí alebo zlí, on Vám oprávnenen argumentoval, že by ste mali viac diskutovať. Propagandy máme my, normálni ľudia dosť a nepotrebujeme ju počúvať ešte aj na naše osobné adresy. Ale my, normálni ľudia potrebujeme mať seriózne médium, kde sa negrupuje, nekádruje a na drýsty možno reagovať. A toto je rozpor Slobodného vysielača a vlkovo-borisových relácií.
  Dvaja tupci kazia alternatívne médium. A nemôžem sa zbaviť dojmu, že toto odrážajú aj príspevky pre Slobodný vysielač.

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme