Globálna kríza. Čas pravdy 1. časť (repríza)

Globálna kríza. Čas pravdy 1. časť (repríza)

repríza relácie

10:00 - 12:30 (18.12.2021)

Medzinárodná online konferencia „Globálna kríza. Čas pravdy” je rozsiahle podujatie, organizované dobrovoľníkmi zo 180 krajín.
Vysielanie sa uskutočnilo na tisícoch mediálnych kanáloch a platformách po celom svete.
Cieľom konferencie bolo čestne a pravdivo informovať ľudstvo o rozsahu klimatickej a ekologickej krízy, o blížiacich sa hrozbách a skutočnom východisku.
Kľúčové témy konferencie:
● Aká je skutočná klimatická situácia na planéte?
● Prečo svetové médiá mlčia o rozsahu hrozieb?
● Prečo sa napriek existencii medzinárodných dohovorov a dohôd, ktorých oficiálnym cieľom je obmedziť zmenu klímy, klíma naďalej rýchlo mení?
● Čo je skutočnou príčinou globálnej zmeny klímy?
● Od akých rizík a globálnych hrozieb sa odvádza pozornosť ľudí?
● Aké sú ekologické dôsledky nepremysleného spotrebiteľského konania ľudí?
● Prečo je možné stabilizovať ekologickú rovnováhu našej planéty len v Tvorivej spoločnosti?
● Prečo je Tvorivá spoločnosť jediným východiskom zoči-voči planetárnym kataklizmám?


Značky:
Pridať si reláciu do kalendára

13 komentárov

 1. Na začiatku som bol najskôr, ako to povedať slušne, silne rozpačitý, keď hovorili zástupcovia tých kruhov, ktoré nás dlhodobo vodia za nos. Nehovorili zle, ale… Jednoducho, dnes je toľko bársakých informácií, že je veľmi ťažké sa z nich vyznať, čo je pravda, polopravda alebo lož. Neviem, kde ste sa dostali ku všetkým týmto informáciám, ani nepoznám tých vedcov, ktorí tu rozprávajú, ale zdá sa mi, že rozprávajú normálne,ľudsky, nie fanaticky. Aj keď už to pomaly nestačím spracovávať. Je to tak veľa a tak iných informácií, že mi už vypína mozog.Ešte bude jedna časť, asi si ju už len stiahnem. Rešpekt, ako ste to zvládli naraz v jednom kuse.

  Odpoveda
 2. aha tak som zmeškala iba 1. časť…takže už počúvam pokračovanie – supeeeer!!!

  Odpoveda
 3. no škoda že som to dnes zmeškala…ďakujem Slobodnému vysielaču ako aj Tvorivej spoločnosti že sa neboja hľadať a diskutovať naozaj podstatné témy po ktorých človek zostáva obohatený a má nad čím dumať, žiadne povrchné kecy

  Odpoveda
 4. Suhlasim ze revolucia nic nevyriesi len vymeni jednu bandu za druhu. Lebo aj ked zmenime vladu stale zostane system kde nevieme kontrolovat to co papalasi robia. preto je treba zmenit sposob prijmaniarozhodnuti. My vyberieme zo ako obcania chceme a ked to politici neplnia, tak ich vymenime. Kludne aj kazdy mesiac lebo program zostane len skodcov tam vymenime. Vlada budu len uradnici ktory budu tento program plnit. Toto sa mi paci.

  Odpoveda
 5. Obrovská vďaka Slobodnému vysielaču za to, že dáva priestor takejto dôležitej téme. Informovanosť je nesmierne dôležitá, nakoľko dáva priestor pripraviť sa na nachádzajúce udalosti – to, že klimatické zmeny gradujú a čoraz ničivejšie zasahujú viac a viac krajín, je nesporným faktom, o ktorom média po celom svete zaryto mlčia a nedávajú tak ľuďom šancu sa na to nebezpečenstvo pripraviť a zachrániť si život. Mnohí ľudia, ktorých katastrofy už zasiahli, sa zhodovali v tom, že neboli včas informovaní o prichádzajúcej katastrofe, utekali na poslednú chvíľu a veľa ľudí kvôli tomu zbytočne prišlo o život. Táto konferencia pravdivo informuje o tom, čo sa deje s našou klímou a akú hrozbu to predstavuje pre všetkých ľudí – pretože je vytvorená a organizovaná samotnými ľuďmi, obyčajnými, ktorým záleží na ich životoch a životoch ostatných ľudí.

  Odpoveda
 6. Veľmi zaujímavé, svet ani netuší, že niečo také sa udialo. Nikde nieje propagované, že prebehla takáto konferencia tlmočená do 100 jazykov. Ďakujem za tieto informácie, sú v tejto dobe veľmi dôležité.

  Odpoveda
 7. Vysílání o Tvořivé společnosti jsou zajímavá. Myslím si, že je správné, že dáváte tomuto tématu prostor. Současná doba plná nestability, nerovnováhy, radikálních změn a hlubokých krizí potřebuje lidi, kteří překračují stín své lhostejnosti a snaží se změnit svět k lepšímu.

  Odpoveda
 8. Ďakujem Slobodnému vysielaču, že dáva priestor projektu Tvorivá spoločnosť. Mainstream ,žiaľ, tento projekt opomína, hoci sa v súčasnosti jedná o najväčší projekt na svete. Otázkou zmeny spoločenského systému sa zaoberám už asi 10 rokov a projekt Tvorivá spoločnosť, je najkomplexnejším projektom, na ktorý som doteraz narazil. Tento projekt nám naozaj ponúka zmenu spoločenského systému z konzumného na charakterovo úplne iný, teda tvorivý, aj preto sa projekt nazýva Tvorivá spoločnosť.

  Odpoveda
 9. Super konferencia, ďakujem za tak zaujímavé a oči otvárajúce infromácie. Niektoré sa fakt ťažko počúvajú, ale je lepšie vedieť pravdu, ako žiť v ilúzii.

  Odpoveda
 10. Videl som aj video konferenciu, je super ze ide aj v slovencine. Pretoze ked si uvedomime ze o vsetkych veciach vladnuce elity vedia, ze nevedia co s tym mozu spravit – tak rincanie zbrani na ukrajinskych hraniciach zrazu nabera iny rozmer. Ked z ich pohladu ide vsetko do kytek preco si este neodskusat zbrane. Len naivny ludia mozu verit ze nasi predstavitelia vo vlade su dobraci a ide im o nase blaho. Takze sa desim momentu ked niektoremu z nich praskne v hlave a zaveli do utoku

  Odpoveda
 11. Krasny den, chcem vyjadrit uprimne podakovanie, za vsetko, co Slobodny vysielac prinasa. A toto vysielanie je skvele, pocuvam a miestami otvara oci a prebudza do reality dneska. Bodaj by bolo takychto vysielani, ale najma radii, co najviac. Velka vdaka vam.

  Odpoveda
 12. Rád počúvam o Tvorivej spoločnosti, mám potom pocit, že ešte máme šancu zmeniť túto spoločnosť a vybudovať krásnu civilizáciu. Keď počúvam ľudí od Tvorivej spoločnosti, je vidieť že to robia z lásky a nie za peniaze. Ďakujem a teším sa aj na ďalšie vysielania. Prajem pekný deň

  Odpoveda
 13. Všichni jsme lidé a každý z nás chce žít. Společně v jednotě přežijeme klimatické změny beze ztrát lidských životů.

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *