FAQ 42

FAQ 42

relácia je vysielaná naživo

12:00 - 14:00 (23.11.2016)

Štúdio Bratislava

Tel: (+421) 0951 485 385
studio@slobodnyvysielac.sk

A peredi Nagy Richárd lett a Fiatalok Pártjának elnöke. Őt halljuk a műsor első részében, s megtudjuk, vajon csak a nevében hasonlít ez a párt a Fiatal Demokraták Szövetségére (Fidesz)? 13 órától pedig László Csaba (DAC) lesz hallható, aki a vele készült beszélgetés II. részében bemutatja edzői karrierjének külföldi állomásait, de legfőképpen elmondja életfilozófiájának meghatározó elemét, hogy inkább derékba törik, de nem hajlik meg a szélben.
Richard Nagy z Tešedíkova sa stal predsedom Strany mladých ľudí. Jeho si môžeme vypočuť v prvej časti relácie, a dozvieme sa, či táto strana pripomína Zväz mladých demokratov (Fidesz) len svojim názvom? Od 13-ej hodiny si môžeme vypočuť druhú časť rozhovoru s Csaba Lászlóm (DAC), v ktorom predstaví zahraničné zastávky svojej trénerskej kariéry, ale čo je najdôležitejšie, prezradí základ svojej životnej filozófie, že vo vetri sa neohne, aj keby sa mal zlomiť.

[xyz-ihs snippet=“FAQ“]


Značky: Štúdio Bratislava, Szilard Somogyi
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.