FAQ 41

Naživo

12:00 – 14:00 (09.11.2016)

 Lelki elsősegély telefonon A lelkielsősegély-telefonszolgálatok szerepe a modern társadalmakban nagyon fontos, mert a lelki problémák és megbetegedések számaránya egyre növekszik. Most elindult a Felvidéki Lelki Telefonos Elsősegély szolgálat – erről és sok egyéb másról beszélnek a műsor vendégei. Duševná pohotovosť […]
Štúdio Bratislava

Štúdio Bratislava

(+421) 0950 724 963
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii FAQ 41


 Lelki elsősegély telefonon
A lelkielsősegély-telefonszolgálatok szerepe a modern társadalmakban nagyon fontos, mert a lelki problémák és megbetegedések számaránya egyre növekszik. Most elindult a Felvidéki Lelki Telefonos Elsősegély szolgálat – erről és sok egyéb másról beszélnek a műsor vendégei.
Duševná pohotovosť – cez telefón
Úloha duševných pohotovostí cez telefón v moderných spoločnostiach je veľmi dôležitá, nakoľko počet duševných problémov a ochorení čím ďalej, tým viacej stúpa. Teraz začala s činnosťou Hornozemská Duševná Pohotovosť cez telefón – o tejto službe sa zhovárame s hosťami relácie.

[xyz-ihs snippet=“FAQ“]

Archív relácie FAQ

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.