FAQ 32

Naživo

12:00 – 14:00 (15.06.2016)

A tandem. (Menyhárt – Öry) A Szabad Rádió stúdiójában a Magyar Közösség Pártjának két legmagasabb pozíciót betöltő, frissen megválasztott személyisége, Menyhárt József, a párt, illetve Öry Péter, az Országos Tanács új elnöke. A beszélgetés élőben hallható szerdán 12 és 14 […]
Štúdio Bratislava

Štúdio Bratislava

(+421) 0950 724 963
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii FAQ 32


A tandem. (Menyhárt – Öry)
A Szabad Rádió stúdiójában a Magyar Közösség Pártjának két legmagasabb pozíciót betöltő, frissen megválasztott személyisége, Menyhárt József, a párt, illetve Öry Péter, az Országos Tanács új elnöke. A beszélgetés élőben hallható szerdán 12 és 14 óra között, awww.slobodnyvysielac.sk oldalon; vagy a képre kattintva.
Tandem (Menyhárt – Öry)
Do štúdia Slobodného vysielača zavítajú dve, najvyššie postavené, čerstvo zvolené osobnosti Strany maďarskej komunity, József Menyhárt, predseda strany, a Péter Öry, predseda Republikovej rady. Živé vysielanie je možné počúvať medzi 12-14 hodinou, na stránkewww.slobodnyvysielac.sk alebon kliknutím na obrázok. Relácia sa vysiela v maďarskom jazyku.

[xyz-ihs snippet=“FAQ“]

Archív relácie FAQ

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.