Ekonomické rozhovory 29

Ekonomické rozhovory 29

relácia je vysielaná naživo

20:30 - 22:30 (23.05.2017)

Štúdio Bratislava

Tel: (+421) 0951 485 385
studio@slobodnyvysielac.sk

Opäť s Marianom Vitkovičom.
Dnes končím so sériou relácií Ekonomické rozhovory. Od decembra 2015 sa tu vystriedalo množstvo špičkových odborníkov na ekonómiu, ale aj právne ekonomické problémy ako vlastnícke právo, TTIP,CETA, odporúčam vrelo Archív SV BB. Dokonca sme vytvorili diskusiu viacerých odborníkov, lenže v ostatnom čase sa mi čoraz ťažšie do relácií „zháňajú“ ekonomickí odborníci. Som dobrovoľník a ťažko niekedy tí ľudia chápu, že pracujem zadarmo a vo svojom voľnom čase. Tie zlaté osobnosti, ktoré doteraz prišli, chápali tento spôsob práce. Ale ak ich nechcem dookola vyťažovať a recyklovať, nemám náplň relácie. Nové osobnosti – a myslím to v dobrom, buď „presne vedia kedy majú voľno „- a je to mimo mojej vysielacej frekvencie, alebo sa potrebujú sebaprezentovať – a my nie sme súťažná relácia o nové ekonomické „talenty“, alebo jednoducho pod vplyvom politického tlaku nemajú odvahu ísť do alternatívneho média alebo ho cielene odmietajú – často to počujem od renomovaných „finančných“ expertov poskytujúcich za peniaze svoje rozumy do masmédií hlavného prúdu.
To neznamená, že nebude viac relácií. To znamená, že urobím iba dlhšiu prestávku v pokračovaní relácie. Mnohí kolegovia redaktori majú vo svojich reláciách ekonomickú problematiku už dlho. Dokonca do série relácií Ekonomická demokracia si budem prizývať viac hostí so zameraním na národohospodársky, podnikový i makroekonomický aspekt ekonómie na Slovensku.
Peter Zajac-Vanka

 


Značky: Peter Zajac Vanka, Štúdio Bratislava
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie Ekonomické rozhovory 29 1

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme