Ekonomické rozhovory 29

Naživo

20:30 – 22:30 (23.05.2017)

Opäť s Marianom Vitkovičom. Dnes končím so sériou relácií Ekonomické rozhovory. Od decembra 2015 sa tu vystriedalo množstvo špičkových odborníkov na ekonómiu, ale aj právne ekonomické problémy ako vlastnícke právo, TTIP,CETA, odporúčam vrelo Archív SV BB. Dokonca sme vytvorili diskusiu […]
Štúdio Bratislava

Štúdio Bratislava

(+421) 0950 724 963
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii Ekonomické rozhovory 29


Opäť s Marianom Vitkovičom.
Dnes končím so sériou relácií Ekonomické rozhovory. Od decembra 2015 sa tu vystriedalo množstvo špičkových odborníkov na ekonómiu, ale aj právne ekonomické problémy ako vlastnícke právo, TTIP,CETA, odporúčam vrelo Archív SV BB. Dokonca sme vytvorili diskusiu viacerých odborníkov, lenže v ostatnom čase sa mi čoraz ťažšie do relácií „zháňajú“ ekonomickí odborníci. Som dobrovoľník a ťažko niekedy tí ľudia chápu, že pracujem zadarmo a vo svojom voľnom čase. Tie zlaté osobnosti, ktoré doteraz prišli, chápali tento spôsob práce. Ale ak ich nechcem dookola vyťažovať a recyklovať, nemám náplň relácie. Nové osobnosti – a myslím to v dobrom, buď „presne vedia kedy majú voľno „- a je to mimo mojej vysielacej frekvencie, alebo sa potrebujú sebaprezentovať – a my nie sme súťažná relácia o nové ekonomické „talenty“, alebo jednoducho pod vplyvom politického tlaku nemajú odvahu ísť do alternatívneho média alebo ho cielene odmietajú – často to počujem od renomovaných „finančných“ expertov poskytujúcich za peniaze svoje rozumy do masmédií hlavného prúdu.
To neznamená, že nebude viac relácií. To znamená, že urobím iba dlhšiu prestávku v pokračovaní relácie. Mnohí kolegovia redaktori majú vo svojich reláciách ekonomickú problematiku už dlho. Dokonca do série relácií Ekonomická demokracia si budem prizývať viac hostí so zameraním na národohospodársky, podnikový i makroekonomický aspekt ekonómie na Slovensku.
Peter Zajac-Vanka

 

Archív relácie Ekonomické rozhovory

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.