Ekonomická demokracia 88

Naživo

16:00 – 17:30 (10.04.2018)

“ Aká je vlastne hospodárska politika „tátokrajny“? „…reláciou sprevádza Ing.Peter Zajac-Vanka VEĽMI ZNEPOKOJUJÚCE OTÁZKY: *Hospodárska situácia Slovenska v druhej polovici druhej dekády 21.storočia – sme dominantnou  „montážnou monokultúrou výroby automobilov“ a lacným „jožkom“ rozpredaja národného bohatstva – pôdy otčiny? * […]
Štúdio Bratislava

Štúdio Bratislava

(+421) 0950 724 963
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii Ekonomická demokracia 88


“ Aká je vlastne hospodárska politika „tátokrajny“? „reláciou sprevádza Ing.Peter Zajac-Vanka

VEĽMI ZNEPOKOJUJÚCE OTÁZKY:
*Hospodárska situácia Slovenska v druhej polovici druhej dekády 21.storočia – sme dominantnou  „montážnou monokultúrou výroby automobilov“ a lacným „jožkom“ rozpredaja národného bohatstva – pôdy otčiny?
* Politika „skrášľovania“ kapitalizmu a sociálneho zmieru viedla k omámeniu občanov Slovenska, že „sme v Európe“ a že „budeme v jadre“ – sme v tom jadre? Alebo na smetisku?
*Čo sa stane v prípade obchodnej svetovej vojny, ak „projekt Európskeho superštátu“ zlyhá? Čo budeme na Slovensku vyrábať? Kto bude na Slovensku vyrábať? Kto to bude vlastniť? Ako bude rozhodovať o svojom vlastníctve?
*Čo urobíme s „pôvodným obyvateľstvom Slovenska“ ak to bude z 5,5 mil polovica dôchodcov a štvrtina detí do 18 rokov? Vymeníme či doplníme zvyšných 25%práceschopdných  obyvateľov „dovozom – kolonizovaním pracovníkmi“ ako po tatársko-mongolských vpádoch 1240-1242, či po osmanskom storočnom ohrození?
*Aká je teda hospodárska politika pre „tátokrajinu“, keď už nie pre našu slovenskú vlasť?
 


Archív relácie Ekonomická demokracia

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.