Ekonomická demokracia 88

Ekonomická demokracia 88

relácia je vysielaná naživo

16:00 - 17:30 (10.04.2018)

Štúdio Bratislava

Tel: (+421) 0951 485 385
studio@slobodnyvysielac.sk

“ Aká je vlastne hospodárska politika „tátokrajny“? „reláciou sprevádza Ing.Peter Zajac-Vanka

VEĽMI ZNEPOKOJUJÚCE OTÁZKY:
*Hospodárska situácia Slovenska v druhej polovici druhej dekády 21.storočia – sme dominantnou  „montážnou monokultúrou výroby automobilov“ a lacným „jožkom“ rozpredaja národného bohatstva – pôdy otčiny?
* Politika „skrášľovania“ kapitalizmu a sociálneho zmieru viedla k omámeniu občanov Slovenska, že „sme v Európe“ a že „budeme v jadre“ – sme v tom jadre? Alebo na smetisku?
*Čo sa stane v prípade obchodnej svetovej vojny, ak „projekt Európskeho superštátu“ zlyhá? Čo budeme na Slovensku vyrábať? Kto bude na Slovensku vyrábať? Kto to bude vlastniť? Ako bude rozhodovať o svojom vlastníctve?
*Čo urobíme s „pôvodným obyvateľstvom Slovenska“ ak to bude z 5,5 mil polovica dôchodcov a štvrtina detí do 18 rokov? Vymeníme či doplníme zvyšných 25%práceschopdných  obyvateľov „dovozom – kolonizovaním pracovníkmi“ ako po tatársko-mongolských vpádoch 1240-1242, či po osmanskom storočnom ohrození?
*Aká je teda hospodárska politika pre „tátokrajinu“, keď už nie pre našu slovenskú vlasť?
 Značky: Peter Zajac Vanka, Štúdio Bratislava
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.