Čo týždeň dal 03

Čo týždeň dal 03

relácia je vysielaná naživo

16:00 - 18:00 (07.10.2021)

Štúdio Banská Bystrica

Tel: (+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

pohľad na súčasné politické dianie na Slovensku…
Dnes sa budeme v relácii venovať opäť energiám, pozrieme sa aj na plánovanú reformu zdravotníctva. Rozoberieme si aj vyjadrenia politikov o súdnych rozhodnutiach posledných dní.
diskutujú : Pavol Slota a Michal Dobrík


Značky: Michal Dobrík, Štúdio Banská Bystrica
Pridať si reláciu do kalendára

2 komentáre

  1. Ospravedlňujem sa za názov relácie..Čo týždeň dal..:)

    Odpoveda
  2. Dobrý deň chlapci z relácie Čo týždeň vzal,
    počúvam vašu reláciu z archívu a neostáva mi nič iné, len súhlasiť. Chápem aj vaše emócie, lebo je to tak, že ľudia sú neinformovaní aj vlastnou vinou, ale budú sa hádať do krvi. Ja to zažívam na vlastnej koži ako antivaxer a človek, ktorý si všetko preštuduje a počúva aj mainstream /s vyskočeným tlakom a zaťatými zubami/,ale hlavne alternatívu a urobím si vlastný úsudok a hlavne dám na svoj sedliacky rozum.A presne, ako hovoríte, ambulatní lekári majú kapitácie každý mesiac za každého pacienta, či tam chodí 5x do mesiaca, alebo raz za rok. Mám skúsenosť s mojou praktickou lekárkou, ktorá mi vynadala do nezodpovednej antivaxerky, ktorá zabíja ľudí a chcem zabiť aj ju.Posledný zážitok s ňou bol veľmi emočný, veľmi ponižujúci pre mňa a pre ňu, že zlyhala ako človek a doktor s Hippokratovou prísahou. Behom jedného dňa som si vybavila inú lekárku, s iným prístupom a s iným pohľadom na túto idiotskú dobu. Teším sa vašim reláciam, majú šťavu, hovoríte o tých veciach, ktoré trápia ľudí, hovoríte mojou rečou. Nedajte sa odradiť nepríjemnými mailami, za nimi sa skrýva charakter ľudí, ktorý sa v tejto dobe prejavil naplno. Držím prsty a teším sa na reláciu č. 4. S pozdravom Anna Huľová z Košíc

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme