Cesta vzostupu 47

Cesta vzostupu 47

relácia je vysielaná naživo

18:00 - 20:00 (28.10.2016)

Štúdio Banská Bystrica

Tel: (+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

Sekty a slobodné spoločenstvá
Moderuje: Mário Kováčik
Hosť: Tomáš Lajmon
[xyz-ihs snippet=“Cesta-vzostupu“]

Značky: Štúdio Banská Bystrica, Tomáš Lajmon
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

2 komentáre

  1. Pán Lajmon, podľa vás je Hospodin BOH 🙂 Chápem o čom rozprávate ! A súhlasím. Ale ,musím povedať Je to moc kresťanské . Vraj, nevedomosť hriechu nemá ! Nevedomosť, je ten najväčši hriech! V skutočnosti hriech, nieje hriechom je to iba nevedomosť zákona. Môže vám niekto niečo prikazovať vo vesmíre slobodnej vôle? (desatoro) Kto to prikázal BOH? Alebo je to inak? Že by to bola žiadosť? Požiadať môže ktokoľvek o čo koľvek. Môžem takto pokračovať ďalej skončím však pri tom, že desatoro je PROROCTVO! Proroctvo sa musí naplniť až potom príde koniec! Viem že príde „oheň“ (UFO) s neba aby nás pomýlil. 🙂 Ale dajte bohu čo je božie a cisárovi čo je cisárove. Sám tvrdíte že sa tu necítite doma. (zem) . Tak , odkiaľ prichádzate??? : )) Ak si niekto myslí že anjel strážny je úúžasná bytosť, mal by vedieť, že stráži ducha a nie telo! Mne nechal rozmliaždiť prst, aby ma udržal na duchovnom hľadaní ! PREČO??? Potom príde odpoveď. Ak niekto nevidí farbu, neznamená to , že svet nie je farebný! Koľko života je na zemi ? Preč nemôže biť na nebi? žijú medzi nami, na šťastie ich neje vidieť. Všetko je o schopnosti naladenia sa na kmitočet . Ale čo to tu trepem : ((( Hľadajte a nájdete! : :))) enoch

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.