Bez cenzúry 22/2019

Bez cenzúry 22/2019

relácia je vysielaná naživo

16:30 - 17:30 (15.09.2019)

Štúdio Banská Bystrica

Tel: (+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

„Urobíme zo ZLOvenska opäť SLOvensko?
Na Východe „kde nič nie je“  formujú silné ZJEDNOTENÉ HNUTIE.
Predstavitelia troch politických subjektov :  CESTA-strana vlastencov a odborníkov (CESTA), Slovensko do toho! (ODVAHA) a HNUTIE MILIÓNA proti krutým exekúciám! (HNUTIE MILIÓNA!) – sa stretli v Košiciach, aby sa dohodli na formovaní silného zjednoteného hnutia, odhodlaného po voľbách v roku 2020 riešiť reálne problémy občanov krajiny, prostredníctvom svojich zástupcov v budúcej NR SR.
Za hlavné politické ciele stanovili:
–          IUrobíme zo ZLOvenska opäť SLOVENSKO!  Vrátime sa na CESTU SLOVANSKEJ VZÁJOMNOSTI A SPOLUPRÁCE.  Vyvedieme ho z  chaosu do PRÁVA, PORIADKU,SPRAVODLIVOSTI a PRAVDY.
–          II. Vrátime  sa na cestu  Slovenska k rešpektovaniu a presadzovaniu skutočných hodnôt našich predkov:  SILNÁ A ZDRAVÁ RODINA – ZÁRUKA ÚSPEŠNÉHO, PROSPERUJÚCEHO SLOVENSKA.
–          III. SÚ NÁS MILIÓNY!  MÁME ROVNAKÉ NÁDEJE, SNY, TÚŽBY, ALE AJ ODHODLANIE PRESADIŤ RADIKÁLNU POZITÍVNU ZMENU .  Sme presvedčení, že rovnosť príležitostí, je základná podmienka demokracie.
–          IV. S odvahou zastavíme  krutosti  ZLOvoľných, predajných a zapredaných jedincov i skupín

–                                                                                   PRIDAJTE SA! NÁŠ OSUD JE V NAŠICH RUKÁCH!

Podľa odhadov, by takéto zjednotené hnutie, ktoré je otvorené aj ďalším partnerom, mohlo osloviť vo voľbách okolo 11 i viac percent voličov a prispieť tak k obnove dôvery v politiku a politickú kultúru parlamentnú, ale i na regionálnej a miestnej úrovni. Tá je v súčasnosti  totiž  žalostne nízka.
Vytvárajú sa tak prvé predpoklady pre formovanie nielen nového politického zjednoteného prúdu, ale v prípade úspechu, aj pre sformovanie novej garnitúry politikov na rôznych úrovniach nezaťažených korupciou, zlyhaniami a neúctou k tradičným hodnotám, ktorí chcú nie slovami, ale reálnou prácou – skutkami, obhajovať skutočné záujmy a potreby svojich spoluobčanov.
Pre média:  E.C. a V.D.
Košice, 25.8.2019
Hosť v štúdiu : Mgr. Eva COPÁKOVÁ 


Značky: Pavol Šedivý, Štúdio Banská Bystrica
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme