Zničíme ruskú flotilu alebo základne na Kryme. Exšéf armády USA v Európe hrozí, že po použití jadrových zbraní príde útok na Rusko.

22. sep. 2022 | 5 komentáre

Hmmm…podľa týchto silných slov bývalého veliteľa americkej armády v Európe to vyzerá tak, že Ukrajina je už v NATO. Už len zistiť, že kedy sa tam dostala. Nejako sme to nezaregistrovali…

5 komentárov

 1. Mladík,kterého naučili nějakou teorii,ale myslím,že by se přestal smát

  Odpoveda
 2. Tento úbožiak sa chce len zapáčiť svojím pánkom . Už len ten servilný úsmevček malého zasratého prospechárika hovorí za všetko.

  Odpoveda
 3. Ti emeričtí idioti mají v těch krytech co nosí na krku skutečně nasráno. To mají být študovaní lidé? to mají asi štůdia zeSplzně jinak to nevidím, proč zeSplzně? Nebúplně stejní magoři jako čeští politici, ne všichni, ale každý ví jak to v česku je.

  Odpoveda
 4. ziadna vojna medzi Ruskom a Ukrajinou neexistzuje, existuje len jedna vojna vyvolana Zapadom medzi NATO a Ruskom, ktore brani svoju existenciu a ze pouzije vsetky pre USA prekvapive prostriedky k svojej ochrane podobni blbci a vojnovi stvaci ani nepostrehnu a bude po nich…Putin ich uz X-krat varoval…

  Odpoveda
 5. A zárovepřijde útok na USA , to budou v Američani koukat , žádné 11.září !

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme