Zelenskyj: Ukrajina podáva žiadosť o zrýchlený vstup do NATO.

30. sep. 2022 | 3 komentáre

V piatok to vyhlásil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj po tom, ako jeho ruský náprotivok Vladimir Putin podpísal zmluvy o pričlenení okupovaných regiónov Ukrajiny k Rusku.

3 komentáre

 1. Daj si ešte šiltovku, blbečku, aby si vyzeral ako Fidel.

  Odpoveda
  • Pobehuješ tu ako poľný veliteľ, a pritom si len trápny „zabávač“, „trápnych“ ľudí hrou kkt-om na piano.

   Odpoveda
 2. Prepáčte ľudia ,ale Zelenskyj ,Čaputová ,vlády a iní že vraj prezidenti majú právo rozhodovať iba za tích ľudí ,ktorí ich zvolili . Zelenskyj nemá právo hovoriť že Ukrajina chce vstúpiť do NATO , pretože nemá žiadne právo hovoriť za všetkých .Smie hovoriť iba za svojich voličov ! A toto platí aj pre “ našu že vraj vládu a prezidentku “ . Ak niekto bez môjho súhlasu rozhoduje o mňe je to trestný čin !
  Slovný termín “ Slovenská republika vstúpila , urobila , vykonala …považujem za trestný čin .Nikto cudzí nemá právo za mňa rozhodovať !
  Prepáčte pani prezidentka ,ale vy ste cudzí človek a máte právo rozhodovať iba za tích ľudí ,ktorí vás zvolili .

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme