WHO: Preočkovávanie proti covidu nie je udržateľné, treba nové vakcíny.

12. jan. 2022 | 1 komentár

Zdroj obrázka:

Povieme vám jeden pravdivý príbeh. Autor tohto komentu, bol kedysi dávno, ešte v časoch prvej vlny koronavírusovej so svojim psom u zverolekára. Reč prišla len tak mimochodom na koronavírus, pričom zverolekár skonštatoval, že v minulosti bola snaha očkovať proti koronavírusom aj zvieratá, ale nakoniec sa od toho upustilo, pretože sa ukázalo, že vakcíny mali veľmi krátku účinnosť. Pointa? To čo bolo zverolekárom jasné už pri prvej koronavírusovej vlne, /kedy sme tu zažívali neutíchajúce výbuchy eufórie z nových vakcín, ktoré nás mali zachrániť od pliagy a kedy si tu niektorí sfanatizovaní občania dávali pod svoje FB fotografie vetičky o tom, ako sú očkovaní preto aby chránili iných/ to až teraz po dvoch rokoch začína pomaly dochádzať najväčším autoritám a expertom pohybujúcich sa v oblasti vedy a medicíny – prirodzene tej ľudskej. Áno pomaly začínajú prichádzať na to, že súčasné vakcíny majú naozaj tak krátku účinnosť, že to nie je dlhodobo vhodné a ani udržateľné, každého pol roka preočkovávať masy Ľudí. Aj keď samozrejme nepochybujeme o tom, že niektorým sabakoidným odborníkom to ešte chvíľu potrvá kým pochopia…

1 komentár

  1. Musím povedať, že veterinárni lekári často predčia niektorých humannych aspoň čo sa týka sterov a odberov vzoriek krvi pri vyšetrení, čo je základný predpoklad liečenia. Viem o čom hovorím. Kým mi veterinár neurobil ster z nosa lebo chronicky trpím zápalom dutín a silné bolesti tvárových kostí nikto ma neliečil na zlatého stafylokoka , nebol záujem.

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme