Vyšetrovatelia OSN: Rusi na Ukrajine spáchali vojnové zločiny.

23. sep. 2022 | 3 komentáre

Vyšetrovatelia OSN uviedli, že na Ukrajine boli spáchané vojnové zločiny. Na ich zozname sú ruské ostreľovanie civilných oblastí, niekoľko popráv, mučenie a sexuálne násilie, informuje agentúra AFP. Boli aj znásilňované, mučené a protizákonne zadržiavané deti. Vyšetrovacia komisia sa bude zaoberať aj tvrdeniami o nútených prepravách a adopciách detí. Pri ústnom predstavení prvých záverov komisie o tom informoval jej predseda Erik Möse.

3 komentáre

 1. Jasneee, jasneee, Rusi a kto iny, samozrejme, tak ako v Bucci ked to cele bol podvod a dnes to uz vsetci vieme, staci sa spytat starustu dediny Bucca.
  Jaseee ze Rusi, a my asi vsetcia seno zerieme, vsak!
  Ked prisli rusi do Charkova tak kazdy ich tam vital a cakal na nich ako na spasenie, a teraz ja mam tomu verit ze ich isli skantrit, hej? No to mi teda logiku nedava!
  Ja vam poviem co sa stalo, prisli tam amici a zoldnieri statov z NATO a Rusi kedze mali 10% vojakov toho co amici, a tak ustupili. No, a co sa asi tak mohlo stat? Ja rovnako mozem tvrdit ze ukronacisti skantrili vlasnych ludi, to mozem rovnako tvrdit a otrieskavat to mainstreamu o hlavu!

  Odpoveda
 2. A kde byla OSN když páchali zločiny U-SSA, NATO zločiny, aha to bylo přece v rámci implementace U-SSA DEMOkracie, omlouvám se nějak mi to vypadlo z hlavy. Notabene OSN je emerická organizace na kterou stejně všichni serou.

  Odpoveda
  • vsak OSN bolo zalozene americanmi

   Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme