Vláda schválila návrh rozpočtu na budúci rok. Vo vzduchu ešte visí 700 miliónov eur.

14. okt. 2021 | 3 komentáre

Zdroj obrázka:

Celkové príjmy verejnej správy majú budúci rok dosiahnuť 44,2 miliardy eur a výdavky 49,4 miliardy eur.

3 komentáre

 1. tieto nehorazne sekery a požičky od centraknych zlodejskych bankarov su nepriama genocida .je to spiknutie ked parazitinazivani politici apoliticke strany zadlžuju a okradaju narody seta pre svojho pasaka rtschielda ajeho novy svetovy poriadok myslia si že im to sprosahanie proti ludstvu nikto nedokaže a že ako vitazi nebudu sudeni v norimbergu . titi lotri ich rodiny a mecenaši všetko mnoihonasobne zaplatia zo svojho zlodehskeho kabalistickeho vreca .

  Odpoveda
 2. Vláda SR v procese zákonného schvaľovania štátneho rozpočtu SR iba navrhla štátny rozpočet na schválenie zákonodárcami, tj.NR SR, ktorí uzákonia presnú výšku prijmov a výdajov štátneho rozpočtu 2021. Aj v kapitolách št.rozpočtu. A správne je, že „verejný rozpočet“ SR je časť rozpočtu pre verejnú správu, to bolo ozaj schvaľované na tri roky dopredu…takže vláda nemá čo schvaľovať ak to neprešlo zákonom. Manipulujú nás títo eskamotéri ako finanční podvodníci!

  Odpoveda
 3. To čo sa oficiálne uvádza, to sú PRÍJMY VEREJNEJ SPRÁVY a to nie je bežný vykonávací ŠTÁTNY ROZPOČET NA BEŽNÝ ROK 2022. Ako dokážu úžasne klamať!!!
  ROzpočet verejnej správy bol prijatý na tri roky do 2023 tak čo to tu klamu! Štátny rozpočet PODĽA ZÁKONA bol na 2021 v príjmoch 15 miliárd Eur presne 15 806 153 145 eur a vo výdajoch 27,6 miliardy Eur presne 27 603 807 519 eur, takže DEFICIT je 11,7 miliardy Eur, presne 11 797 654 374 eur.
  TAKŽE V TEJ SPRÁVE SÚ „HAUSNUMERÁ“ kde ešte ani nespočítali všetky nároky politických strán pri moci. Takí sú to hospodári!!!

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
 • studio@slobodnyvysieac.sk
 • juh@slobodnyvysielac.sk
 • cb@slobodnyvysielac.sk