V Rimavskej Sobote prebieha „čapicový“ protest proti vládnej junte.

17. okt. 2021 | 2 komentáre

V Rimavskej Sobote sa o 14.00 h začal „čapicový“ protest, ktorý zvolala strana Smer-SD. Predseda strany Smer-SD Robert Fico na neho pozval všetkých, ktorí majú plné zuby tejto vládnej junty.

2 komentáre

  1. Rabín Fitzo je globalista a doyeval tu čo sa dalo! Jeho vlada bola odpad ako je táto Šmatlovičova a Čaptavej! Ich treba vyhnať zo Slovenska!!!

    Odpoveda
    • presne tk ficko ajeho mafia je len druha ruka ritschieldovej banksterskej hydry je to vastizradca zapredal slovensko okradol azadlžil darmo tu budete plakat ze hodil kossti aj chudobe podpisal lisabonsku zmluvu eurovalov aj zmluvu ceta a uplne zlikvidoval slovensko . dvno mohol zavriet zlodejpsychopatovičaza kratenie dani ale bedostalod svojho pasaka prikaz . Neni koho volit všetko su to chazari zapredanci a agenti banksterskeh globalistickej mafie . jedina vec je vybrat poctivych a čestnych ludi spomedzi seba a robit im ochranu armadu aj policiiu to iste usi nastat po celom svete treba naraz zvrhnzut moc fašistickych korporacii NWO.

      Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme