Úplný koniec ruskej ropy a odpojenie najväčšej ruskej banky od SWIFT-u. EÚ ukázala nové protiruské sankcie.

4. máj. 2022 | 3 komentáre

Európska komisia navrhuje do konca tohto roka úplne zakázať dovoz ruskej ropy do Európskej únie. Oznámila to dnes predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová.

3 komentáre

 1. Bol som roduverný Slovák a patriot. Ale slovenský národ, tzv., je zdegenerovaný a niet mu pomoci.
  Rozprávajte sa s ľuďmi, pozrite na vykácané lesy, opýtajte sa, kde končia ich splašky.
  Opýtajte sa ich, prečo sa vzdali jedinej rafinérie ropy. Prečo predali elektrárne.
  Veľa otázok a nie je ich komu položiť. Zovšadiaľ na vás pozerajú nechápavé ksichty, tlačiace pred sebou nákupný košík a kvákajúce o dovolenke v Egypte. Nie na vlastnej záhumnici!!! Trúbia na vás burani z áut, veľkých ako krávy.
  Z Východnej spravili World music.
  Tomuto národu už nieto pomoci.

  Odpoveda
 2. Tak už keď budú kkti pod tatrami rýpať papuľami spodok žumpy, možno sa zobudia a pochopia že sú to oni kto musia niečo spraviť s tými ktorých si tam navolili …. Ale som silne skeptický v tejto veci !

  Odpoveda
  • K iniciatívam EÚ sa na Slovensku už nemá kto vyjadriť. Slovensko je územie, na ktorom žijú ľudia, ktorí si myslia, že vlastnia majetok, ako napríklad peniaze v banke, či byt, alebo dom.
   OMYL!
   Dlhy štátu a občanov sú vyššie ako tieto aktíva.
   Ľudia sú tupí, preto svoju pozíciu začnú vnímať, až keď ich exekútor vykopne z obydlia. Budú nasratí, ale ich vlastná tuposť im zabráni nájsť riešenie.
   Malá veľká krajina!!!

   Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme