Ukrajina: V okupovaných regiónoch sa začali referendá o pripojení k Rusku.

23. sep. 2022 | 3 komentáre

V štyroch regiónoch, ktoré na Ukrajine okupujú ruské sily, sa v piatok o 7.00 začali referendá o ich pripojení k Rusku.

3 komentáre

  1. Pepan….to je argumentace trotla….Russáci ať z té Ukrajiny vypadnou

    Odpoveda
  2. Je to nehorazna drzost, okupovat cudziu krajinu a prinutit ludi aby sa pripojili k Rusku. Nikdy to nebudu demokraticke volby. Tato cast patri Ukrajine. Prilozit zbran ludom k hlave, alebo ich detom, manzelkam a tvrdit ze si zvolili pripojenie k Rusku, je drzost a brutalnost. Nech sa Rusi vratia domov, a nevrazdia Ukrajinskych ludi. Rusi su bez chrbtovej kosti.

    Odpoveda
  3. No je to vaše věc? Já myslím že ne, ať si to tam vyřídí samy jak chtějí. Vy se raději postarejte o svou prozápadní bídu, uděláte nejlépe. Každý evropský chudáček má velké starosti o druhé, zameťte si před svým prahem. Nebo vás to sere že nechtějí bídu, zimu atd jako v EU?.

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme