Ukrajina Rusko opäť obviňuje z ostreľovania Záporožskej elektrárne.

7. aug. 2022 | 1 komentár

Čarovná logika. Rusko obsadilo vojensky už dávnejšie ukrajinskú záporožskú elektráreň. Ako sama Ukrajina tvrdí, Rusi tam teraz navozili kopec vlastnej vojenskej techniky, pretože dúfajú, že takto techniku ochránia pre ukrajinským ostreľovaním. A pozor teraz prichádza čarovná pasáž toho príbehu. Obrovskú jadrovú elektráreň už nejaký ten deň „ktosi„ ostreľuje. No a Ukrajina tvrdí, že tým „kýmsi„ je Rusko. Takže Rusko, ktoré obsadilo elektráreň a má tam sústredenú vlastnú rozumej ruskú vojenskú techniku, ju teraz ostreľuje. Chápete. Podľa Ukrajiny Rusi teraz strieľajú do svojich vlastných v elektrárni ktorá je v ich rukách. Nevedno prečo by to robili a aký by to malo zmysel. Nedávalo by väčšiu logiku a vojenský zmysel to, keby elektráreň v ruských rukách s ruskou technikou vnútri ostreľovala Ukrajina?

1 komentár

  1. oni si naozaj myslia, že ľudia sú čisto vymazaný z logiky?

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme