The postmillennial.com: Ukrajina se „spojila“ s krypto společností FTX od hlavního dárce Demokratů, zatímco Biden financoval její válečné úsilí…

23. nov. 2022 | 1 komentár

Tohle, co jsem  šťastnou náhodou nalezl na americkém webu  The   postmillennial.com vám  v Česku opravdu  žádný  vždycky a jedině správný  „informační zdroj“  nenabídne!!!  Ani souhrou galaktických náhod!  I když je  to  o  tak finančně  světoborné  události, jakou je  pád  kryptoburzy  FTX. Ale  pojďme na  článek  z Postmillenialu a  nechme  zbytečných řečí!

1 komentár

  1. Je naivné si myslieť, že to „spáchal“ nejaký mládenček…. Židia, alebo nimi pôvodne vytvorené štruktúry, ovládajú peniaze, ich tlačenie a góji, tí len čumia na ceny v obchodoch, na prichádzajúcich neandertálcov z Afriky, na injekcie, ktorými im pichajú akési roztoky, na plynovod, vyhodený do luftu a veselo sa zabíjajú v Ukrajine.
    Proste, stačí pomaľovať kúsok papiera, napísať naň nejaké číslo a blbečkovia sa idú potrhať. To sme my, ľudia 21. storočia.

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme