Slovensku hrozí ekonomický kolaps, Rusko mu teď navíc kvůli poplatkovému sporu s Ukrajinou zřejmě zastaví dodávky plynu.

30. sep. 2022 | 2 komentáre

Ešte chvíľu treba počkať a dôjde to aj doteraz neprebudeným, ktorí zatiaľ žijú v predstave, ako skvele sme to s tým potrestaním Ruska zvládli…

2 komentáre

 1. Najprv „jazdil“ na republike pán premiér ako ožratý vysokou rýchlosťou rozdávajúc čo len mohol (estristovky, migy, zbrane, preplácanie plynu pre UA) a teraz keď zhavaroval a roztrieskal ekonomiku, „kňourá“ o pomoc. Čo myslíte, kto je väčší zločinec? Ten Tiso čo udržal republiku v prosperite i ked kolaboroval, alebo len ten, čo kolaboroval a i tak zhavaroval republiku?

  Odpoveda
  • Tiso kolaboroval s imperilistami ku prospechu Slovákov, títo dnešní vládcovia kolaborujú s imperialistami horšími ako bol Hitler, aby zičili SLovákov a ich štát.
   Matovičovci (Politici aj s ich voličmi) sú horší ako boli vojnoví gardisti a Slováci sú tak sprostí, že to nevidia.

   Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme