Pomôcť môže aj armáda. Ozbrojené sily ponúkajú na boj s pandémiou až tisíc vojakov denne.

25. nov. 2021 | 2 komentáre

Na boj s pandémiou sa denne môže vyčleniť do tisíc príslušníkov Ozbrojených síl Slovenskej republiky. Vojaci by mali posilniť vybrané regionálne úrady verejného zdravotníctva, Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, Národné centrum zdravotníckych informácií a podporiť by mali aj niektoré zdravotnícke zariadenia.

2 komentáre

  1. Slovenskú armádu prepustiť, prestať dotovať a nech svoje rodiny živia, ako chcú. Tí zelený pajáci čo majú uniformy ako lego panáčikovia zabudli na prísahu a kto je ich živiteľ. Na každého je páka a verím tomu že sa nájde aj na Slovenskú armádu. Doživotie neuznávam mám vyššie priority.

    Odpoveda
  2. prečo podporujete tento podvod žiadna pandemia beni keby bola zomieralo by dene 15000 ludi na 100000 obyvatelov to že rotschield zmenil zakon a stači už le že on zakriči ž v sojich ediach ohrozenie tak to je podvod chodte na cintoriny a zratajte skutočne zomretych okrme toho virus nebol izolovany tak testujete počitačovy podvod

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme