Ošetrovateľstvo je v kríze, nedostatok zamestnancov ohrozuje pacientov, varuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek.

8. sep. 2021 | 2 komentáre

Zdravotné sestry nezavadzajte a neotravujte! My tu teraz máme vážnejšie témy. My tu teraz riešime očkovaciu lotériu!

Ošetrovateľstvo je v kríze, nedostatok zamestnancov ohrozuje pacientov, varuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek. 1

Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek (SK SaPA) varuje, že personálna kríza v ošetrovateľstve ohrozuje zdravie, bezpečnosť a životy pacientov. Nedostatok sestier je dlhodobým problémom. V stanovisku na to upozornil riaditeľ kancelárie SK SaPA Lukáš Kober.

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

2 komentáre

  1. Dovolte mi povedat moj skromny nazor, ako zdravotnej sestry. Zdravotnictvo je v krize a bude padat este na hlbsie dno, kym sa nezastavi masaker a nasilna likvidacia nenarodenych deti, vykonavana v nemocniciach a v potratovych klinikach ! Kym sa nezastavi predaj potratovych tabletiek ( tzv.hormonalnej antikoncepcie,) ktore vysusaju sliznicu maternice a vyplavuju embrya..a kym neprestane zavadzanie vnutromaternicovych teliesok, ktore rotuju v maternici a vyplavuju oplodnene vajicka. Dalej bude pokracovat kriza, kym neprestanu praktiky umeleho oplodnenia, pri ktorom mnozstvo embryi je odsudenych na zamrazenie a postupnu likvidaciu. Pre tieto tazke zlociny a ukladne vrazdy nenarodenych ludskych zivotov, hnev Bozi pada na zem ! Hriech vrazdy prinasa kliatbu zleho ! Trest ponesu vsetci..ktori potichu mlcali a tak svojim mlcanim schvalivali tento hriech, o ktorom aj matka Tereza povedala,ze potrat je najvacsi hriech tejto doby ! Robte pokanie a zastavte potraty vo vsetkych jeho formach !

    Odpoveda
  2. Na kadejaké nákupy nič nehovoriacich testov za účelom šikany zdravých ľudí peniaze sú, na kšefty tejto nekompetentnej vlády peniaze sú. Na kreténske nápady ako tzv.lotéria z našich spoločných prostriedkov peniaze sú. Ale na stabilizáciu a zlepšenie postavenia pracovníkov zdravotníctva sa peniaze nenájdu. Tento úpadok začal minister Zajac. Som ale trošku znechutená šikanou občanov aj zo strany niektorých zdravotníkov a zdravotníckych zariadení pri nátlaku v covid propagande testovania a vakcín.

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ? 2.

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme