Oficiálny archív rádia Slobodný vysielač na platforme YOUTUBE je oddnes minulosťou.

2. nov. 2021 | 2 komentáre

YOUTUBE náš archív totiž dnes definitívne zmazal. Samozrejme stalo sa tak bez upozornenia a akéhokoľvek vysvetlenia.

Bolo nám jasné, že náš nedobrovoľný odchod z platformy youtube je len otázkou času ,a preto sme samozrejme s takouto možnosťou rátali. Už pred časom sme celý Youtube archív skopírovali a teraz je na Odisee: https://odysee.com/@slobodnyvysielac:7
Tam je celý archív, ktorý bol na youtube + aj živý stream.

Samozrejme náš hlavný archív sa nachádza aj na našej internetovej stránke www.slobodnyvysielac.sk

Čo povedať záverom? Snáď len toľko, že sa na vymazanie našej niekoľkoročnej práce z platformy youtube nesťažujeme. Berieme to ako symptóm nedemokratickej doby, ktorú už žiaľ naplno žijeme. Navyše veríme, že tento krok napokon prispeje k väčšej aktivite našich poslucháčov, ktorí sa naučia sami si vyhľadávať potrebné informácie a nebudú sa už ďalej pohodlne spoliehať na algoritmy kanálov typu youtube, ktoré za nich všetko urobia…a postupne za nich začnú aj rozmýšľať.

2 komentáre

  1. No tak to sme už v riadnej totalite, keď sa mažú celé účty s obrovským dosahom. Začalo to doktorom Bukovským, čo ma tiež zaskočilo a teraz už aj slobodný vysielač. Super, že ste stihli prejsť na inú platformu a obsah zálohovať. Tento boj nesmieme vzdať! Držím vám palce a súhlasím s Borisom, „Dokedy ešte vydržíme tolerovať dvojaký meter, kým nám rupnú nervy“ z toho čo sa tu deje ?!

    Odpoveda
  2. ono dnes už oficiálne aj politická opozícia uviedla, že je tu fašizmus. A slovenskú verziu youtobe predsa nemá na starosti nejaký Džon From v Kalifornii, ale slovenská pobočka tu na našom území. Fašizmus sa šíri všetkými kanálmi- vitajte v roku 1939,

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme