Nenávisť /k Rusku/ ako závislosť od drogy.

19. aug. 2022 | 1 komentár

Tak, ako je márne narkomana presviedčať, že by mu bolo lepšie bez drogy, je márne vysvetľovať niekomu, kto je paralyzovaný nenávisťou, že sa nezmyselne poškodzuje a mal by sa liečiť. Nenávisť voči Rusom až za hrob čosi stojí, ale súčasne tá nenávisť môže byť i formou terapie. Je to ako so substitúciou u narkomanov, keď sa užívanie pôvodnej drogy nahradzuje lekársky predpísaným užívaním látky s podobnými účinkami a vlastnosťami. Chorobne nenávistných jedincov v krutej zime zahreje ich nenávisť. Tých ostatných by mohla zahriať nenávisť voči tým, čo nám zavarili svojou nenávisťou.

1 komentár

  1. Mladšie generácie si k Rusku nevypestovali dešpekt, ale ním boli indoktrinovaní.
    Ale to už je otázka, akí idioti sú slovenskí učitelia. Tí, čo stále žobronia peniaze a sú za ne ochotní posielať zo škôl debilov. V tomto prípade učitelia dejepisu.

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme