Maďarsko zablokovalo pomoc Ukrajine. Rozhodne únia bez neho?

7. dec. 2022 | 0 komentárov

Zdroj obrázka:
„Stanjura poveril Radu, aby začala pracovať na riešení, ktoré si bude vyžadovať podporu iba 26 členských štátov s cieľom vyhnúť sa vetovaniu zo strany Maďarska.“
Presne toto je na tej „našej„ EÚ najčarovnejšie. Ona vám má pravidlá a zákony a kadejaké predpisy, ktoré sa samozrejme musia dodržiavať a ktoré musia platiť. Lebo inak by predsa nedokázala obhajovať a chrániť tak celosvetovo prepotrebné EURÓPSKE HODNOTY. No…ale pozor…ale je tu jedno veľké ALE. Ale keď veci nejdú tak, ako si praje centrála v Bruseli, tak sa musia pravidlá zákony a predpisy obísť. To sa nedá nič robiť. Ako teraz pri Maďarsku. S miliardovou pomocou pre Ukrajinu MUSIA súchlasiť všetky členské krajiny EÚ. Maďarsko nesúhlasí. Tým pádom by mala byť vec vybavená a pomoc pre Ukrajinu by mala byť Európskou úniou odmietnutá. Ale nie. Ono to bude nakoniec tak, že EÚ obíde vlastné pravidlá /zase raz/ a urobí to tak, že jej bude stačiť súhlas všetkých krajín, okrem Maďarska.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme