Maďarsko uzavrelo dohodu s ruským Gazpromom: nemusia tri roky platiť za plyn.

4. okt. 2022 | 5 komentáre

Milé deti. Maďari síce nebudú musieť tri roky platiť za plyn, ale ten plyn je zlý a nedemokratický. To my ostatní budeme mať dobrý plyn z USA. Síce zaň budeme musieť platiť hneď a podstatne viac, ale nikdy nesmiete deti zabudnúť na to, že ten náš plyn bude demokratický. Takže nezáviďte Maďarom…my sme na tom poooooodstatne lepšie s našimi americkými molekulami slobody.

5 komentárov

 1. Korupcia je hlavny nepriatel komunizmu v Cinskej republike a prave korupcia znicila komunizmus v Ceskoslovensku….demokracia pozna zlociny komunizmu ale nepozna ich vykonavatelov …vsetci konali pod tlakom???kde su???obratili si kabaty??komunizmus zaspinil rieky chemikaliami??alebo demokracia spini rieky v Cine,Indii….???

  Odpoveda
 2. No tak to vyzera ze platit nebudu a mozno sa ani knim nedostane….toto je podakovanie za vsetko Co sa vybudovalo pocas komunizmu pri nizkych cenach ruskym obcanom…..ak by uz vtedy zacali demokraticky predavat tak by sme prisli aj o tatry alebo by sa nepostavila ani jedna fabrika. Uz za komunizmu mohli predavat za lukrativne pozemky pod tatrami a predsa podporovali myslienku vsetkym rovnako….hanba zemepanom vo vlade…. sovietsky zvaz nas pustil lebo sme boli pritaz na nohe a zapad nas chce aby nam predavali odpad a viedli vojnu na nasom uzemi nech sa hanbi cela vlada za fakenews,ak bolo niekedy free trade tak nech vratia Abramovicovi stadion….peniaze su Rusom za plyn nanic.vsetky volby na slovensku boli zmanipulovane zapadom….

  Odpoveda
 3. Ten váš americký plin si aj naberú chudobní do taniere alebo očo je lepší než ruskí pre boha takú k.ko.inu som ešte nečítal Maďari majú rozum a správneho politika.A z americkej drahej molekuli slobodi sa nenaješ sa preber ty vravíš nech nezavidime ale už z tvojich slov razí závisť.hanbisa ty americkí poskok spolu aj z Čaputovou

  Odpoveda
  • kvalytni dyskuster sa pozna

   Odpoveda
 4. Milé deti vedia hovno o Tom čo je platiť.Fandim p.Orbanovi

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme