Lengvarský chce preveriť prípadnú finančnú spoluúčasť nezaočkovaných na liečbe.

7. dec. 2021 | 3 komentáre

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský dodal, že v stredu má na rokovanie vlády predložiť uznesenie, ktorým ho vláda poverí preveriť prípadnú finančnú spoluúčasť nezaočkovaných na liečbe.

3 komentáre

 1. To je už hore hlavou postavené máme ministra amatéra očividne nepatrí do vlády ja som Zdravý a dokonca niesom zaockovany a neznámu látku si určite nedáme keď že aký to má zmysel keď aj ockovany sa nakazia a už je 3 dávka zachvíľu 3 už je a bude 345678910 a čo nalej pokiaľ neskape každý jeden že ale ja sa nedám zaočkovať a je nás viac než zaockovany vy vytvarate vojnu voči nám neockvany vs ockovany to robíte ale už dostávajú rozum aj ockovany a niektorý sú aj následkami a ľutujú že sa zaockovali už bi aj hádam stačilo nie…

  Odpoveda
 2. Je to vydieranie a takto si ockovanych ktory roznasaju to svinstvo dalej len zvyhodnujte ale nam zdravym a testovanym dajte svaty pokoj vy chudaci

  Odpoveda
 3. A na liečbe čoho? Pokiaľ som momentálne zdravý alebo potrebujem operáciu nesúvisiacu s COVID-19, tak o akej spoluúčasti tu chcete hovoriť. Som mnohonásobný darca krvi, mám zlatú Jánskeho plaketu, dnes som sa dočítal že krv od zaočkovaných darcov je nepoužiteľná pri operáciách tak od koho chcete tak potrebnú a vzácnu tekutinu získať, alebo sa preto rušia operácie….
  Osobne som v „čakacej dobe“ na operáciu vo vojenskej nemocnici Ružomberok pretože nie som zaočkovaný.
  Tak mi povedzte dôvod

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme