Lafontaine: „Útok na Nord Stream je útok na Nemecko“.

30. nov. 2022 | 1 komentár

Zdroj obrázka:

Bombardovanie plynovodu Nord Stream je „vyhlásením vojny Nemecku a skutočnosť, že Berlín sa ho snaží zakryť, je „opovrhnutiahodným a zbabelým“ činom, povedal Lafontaine. Dodal, že vláda určite niečo vie, ale nechce to povedať z dôvodov národnej bezpečnosti: „Ale už sa to stalo otvoreným tajomstvom“. USA buď uskutočnili útok priamo alebo dali zelenú. Bez vedomia a súhlasu Washingtonu by útok na plynovod, ktorý je útokom na našu krajinu, úplne zasiahol naše hospodárstvo a je v rozpore s našimi geopolitickými záujmami, nebol možný. Preto je potrebné vyhostiť americké jednotky z Nemecka, zbaviť sa ich jadrových zbraní a vojenskej základne Ramstein“, vyzýva Lafontaine.

1 komentár

  1. No přece by jste nechtěli kupovat levný plyn od „teroristy, diktátora, zlého a já nevím co jste na něj ještě nakydali, Putina. On na vás hodil bobek a to jste nečekali že. oni si klidně své produkty prodávají jinde, no to je ale šlendrián.

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme