Kuba: Biden podporil demonštrantov, Rusko odmieta zasahovanie zvonka.

12. júl. 2021 | 0 komentárov

Americký prezident Joe Biden: „Stojíme za kubánskym ľudom a jeho jasnej výzve na slobodu a úľavu od tragického zovretia pandémie a desaťročí represií a hospodárskeho utrpenia, ktorému ho vystavil kubánsky autoritársky režim.“

Niečo tak obludne pokrytecké, ako to čo najnovšie vypustil z úst americký prezident, to sa len tak nevidí. Tak on by rád doprial kubánskemu ľudu koniec hospodárskeho utrpenia. Toho hospodárskeho utrpenia, ktoré celé tie roky spôsobovali Kubáncom práve Spojené štáty americké, svojou neutíchajúcou politikou sankcií a hospodárskych embárg voči tomuto ostrovu, ktorý sa previnil v minulosti tým, že sa odmietol stať americkou kolóniou. Biden by zároveň rád oslobodil Kubáncov od „tragického zovretia pandémie„. Lebo pandémia teraz zrejem sužuje len Kubáncov a nikoho iného. A keď  konečne USA oslobodia kubánsky ľud, tak aj pandémia zmizne. Nuž, treba tomu rozumieť. Dnes sú Kubánci napriek ničivým embargám zo strany USA, pokiaľ ide o tú spomínanú pandémiu, absolútne sebestačnou krajinou, ktorá si dokáže vyrobiť vlastné vakcíny. Keď USA Kubánsky ľud „oslobodia„ tak už kubánske vakcíny nahradia tie americké.

Kuba: Biden podporil demonštrantov, Rusko odmieta zasahovanie zvonka. 1

Americký prezident Joe Biden vyzval v pondelok kubánsku komunistickú vládu, aby „vypočula“ demonštrantov, ktorí žiadajú koniec „represií“ a chudoby. Informovala o tom agentúra AFP.

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ?

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.