Končí sa éra vykúrených škôl a úradov. Štát ukázal desatoro pravidiel, ako chce šetriť.

5. okt. 2022 | 3 komentáre

Hurá do stredoveku, s „európskymi hodnotami„ na perách!!

No…už len zistiť ako k tomuto stavu mohlo dôjsť? Veď to predsa nemôže byť pravda! To bude isté nejaký HOAX. Veď predsa nás politici celý ten čas ubezpečovali, že všetko majú pod kontrolou. Že sankcie poškodzujú Rusko a nie nás. Že máme alternatívne zdroje energií z iných štátov a že ruský plyn a ropu nepotrebujeme. Že sa ľudia nemajú čoho obávať. Spomínate, ako premiér Heger, spolu s prezidentkou Čaputovou označili každého za poškodzovača záujmov SR, kto si čo i len dovolí uvažovať o tom, že by Slovensko malo aj naďalej využívať ruské energie?

A kto vám celý ten čas hovoril, že to bude zlé? Že nič z toho čo vám politici sľubujú nebude pravda, pretože skrátka adekvátnu náhradu za ruské energetické zdroje momentálne nemáme? Kto vám tvrdil, že politici konajú v mene občanov, proti ich záujmom a páchajú energetickú a hospodársku samovraždu Európy? Hovorili vám to mainstreamové médiá? Alebo niekto iný? Jááááj ááááno….konšpirátori to tvrdili. Iste.

 

3 komentáre

 1. No a o co GO! Začíná éra otužování, prý je to velice zdravé, notabene vezměte si v potaz doporučení jednoho Hovězího z Čech nějakého Pekari ( i když to je ve skutečnosti vepřové ), vezmete si čtyři svetry a je to okej, ne?

  Odpoveda
 2. Kde sa berie tá cena 350,-€ za MWh. Tu by bolo treba začať a nie s blbými osvetleniami fontán.
  Debili!
  2 roky utekali prachy k Pfizeru, teraz na burze asi Black rocku a komodita Ukrajina voj.priemyselnému komplexu USA. Všetko ten istý majiteľ z London City.

  Odpoveda
 3. …a ľudia môžu konečne začať spomínať na socializmus v tom najlepšom 🙂

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme