Jadrové vydieranie: za ukrajinskými údermi na Záporožskú jadrovú elektráreň stoja USA.

11. aug. 2022 | 3 komentáre

Zaujímavá logika. Západ vyzýva Rusko, aby odovzdalo záporožskú jadrovú elektráreň Ukrajine, lebo že inak hrozí jadrová katastrofa. Ten istý západ pritom tvrdí že sú to práve Rusi, ktorí aktuálne ostreľujú túto elektráreň, ktorú zároveň okupujú. Tak si teda rozmeňme tento oxymoron na drobné. Rusi podľa západu ostreľujú elektráreň, v ktorej majú svoju vlastnú techniku a vojakov, ale keď elektráreň odovzdajú Ukrajincom, tak už vraj potom bude všetko OK. Zaujímavé. Takže elektráreň ostreľujú Rusi, ale len dovtedy kým tam majú vlastných vojakov. Akonáhle túto elektráreň odovzdajú Ukrajine a Ukrajinci tam teda budú mať svojich vojakov, tak už katastrofa hroziť nebude, lebo v tom prípade už Rusi s ostreľovaním elektrárne skončia. Na tejto „logike„ niečo sakramentsky nesedí. A logicky by to sedelo viac takto: Záporožskú elektráreň v skutočnosti ostreľujú Ukrajinci a aktuálne sa vyhrážajú Rusku, že ak elektráreň neopustia, tak ju zbombarduje ukrajinská armáda tak, že dôjde ku katastrofe, z ktorej bude obvinené Rusko. Ak Rusi elektráreň opustia, tak ku katastrofe, z ktorej by bolo obvinené Rusko nedôjde. Takto to logicky sedí podstatne viac. 

3 komentáre

 1. RuSSáci do té elektrárny vůbec neměli co lézt…!!!!

  Odpoveda
 2. USA je světový terorista č. 1 , má na svědomí miliony mrtvých , uprchlíků , zničené země !Je zbytečné s nimi jednat !

  Odpoveda
  • Rusi mali dôvod -ziskat dôkazy o výrobe plutónia . A to im treba prekaziť – USA?Izrael?…

   Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme