Inšpekcia vzniesla obvinenie štyrom vyšetrovateľom NAKA aj pre údajne vykonštruovanie trestných činov príslušníkov Úradu inšpekčnej služby. Odposluchy naznačujú prepojenie na ministra či špeciálnu prokuratúru.

15. sep. 2021 | 1 komentár

Inšpekcia vzniesla obvinenie štyrom vyšetrovateľom NAKA aj pre údajne vykonštruovanie trestných činov príslušníkov Úradu inšpekčnej služby. Odposluchy naznačujú prepojenie na ministra či špeciálnu prokuratúru. 1

V uznesení o vznesení obvinenia danej štvorice sa uvádza, že mali spoločne porušiť viaceré ustanovenie Trestného poriadku, keď vyhotovili uznesenie o začatí trestného stíhania za prijímanie úplatku takým spôsobom, že uvedený skutok určili na základe „nimi vykonštruovaných skutočností vo vzťahu k vymyslenej korupčnej a inej trestnej činnosti príslušníkov PZ služobne zaradených na Úrade inšpekčnej služby (ÚIS)“.

 

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

1 komentár

  1. Dobrý deň ďakujem za spoluprácu s naka našiel som tam dobrich kamaratou už po 18 rokoch nedrogujem aj telepat my písal jeden ze mam prestať lebo 20 vymeranich pervitín a na zomiera ie sa ma of mňa všetko ale za kamaratou naka vám prezradím ze si urobte zmluvu na nekonečný život a na miesto podpisu naskenujte môj občiansky preukaz spoznávam Gabriel Kováč mladší Ipelske Predmostie 179,18.03.1987 hypnotik

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ? 2.

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme