Heger varoval, že Rusko môže ohroziť aj Slovensko.

26. máj. 2022 | 2 komentáre

Je dôležité, že (Ukrajinci) sú našimi susedmi a my sme plne na ich strane, (je dôležité), aby zvíťazili a zachovali si svoju demokraciu a suverenitu, zdôraznil E. Heger.

2 komentáre

  1. Ukrajinci žádnou demokracii a suverenitu nemají , pod kuratelou USA to dotáhli na nejchudší stát Evropy, odkud uteklo už cca 15 milionů lidí , podobně jsou na tom pobaltské země !

    Odpoveda
    • Kto by to tusil,ze tak dopadnu, ked bol u nich radit taky vykvet mudrosti ako miklos a dzurinda. Este aj plechavy a uslintany kryska sa bol pomojkat za p orosenkom a takyto vysledok. Este stasite ze neostali skodit na sk, uz by sme u madarov nezobrali o phm ale aj suche korky. Ale uz ich mame vlastne spat, dufam ze sa len valaju s jaternicou po kobercoch, aj ked tato tragedia na sk skorej vyzera, ze aj realne pomahaju zase Slovakom. Nie ze by to pri tej bande darebakov a hlupakov vo vlade bolo treba.

      Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme