Flash – Česko ze samé solidarity spáchá ropnou sebevraždu DOPLNĚNO!!!

4. máj. 2022 | 2 komentáre

Brusel připravil šestý  balíček protiruských sankcí. Zahrnující  zejména úplné odpojení od  ruské ropy. Co to znamená  pro Českou republiku popisuje  vládní ekonomický klučík Lukáš Kovanda. A je to móc, opravdu móc  pěkné čtení!!!

2 komentáre

  1. Dobrý deň pán Vlk. So záujmom sledujem vaše komentáre a vysielania. Ukrajina je dnes stredobodom diania ale podľa mňa je aj ďalšia dôležitá téma a to je ARKTÍDA ! 8 krajín mimo Ruska , vrátane Británie a USA si robí nárok na nové územia ktoré vznikajú roztápaním ľadovcov. Tu vidím veľké nebezpečie vzniku svetového vojnového . konfliktu. Myslím že to je aj dôvod vstupu Fínska a Švédska do NATO. Ak môžete skúste to okomentovať z Vášho pohľadu. Prajem pekný deň . Karol

    Odpoveda
  2. Boris, čo článok…to Vlk a strašenie… Viete okrem strašenia a proruskej propagandy…písať aj o niečom inom…?

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme