Financial Times: Ruskí partizáni použili pre vpád do Belgorodskej oblasti americké vozidlá.

24. máj. 2023 | 1 komentár

Zdroj obrázka: Telegram

Zvláštne. Ukrajina tvrdí, že s najnovším vyčíňaním v ruskom Belgorode nemá nič spoločné. Vraj to majú všetko na svedomí nejakí bájni ruskí partizáni, bojujúci proti Putinovi za Ukrajinu. Hmmm…len kde sa potom vzali tie zničené americké obrnené vozidlá v Belgorode? Veď predsa Američania vyzbrojujú len Ukrajincov, ktorí vraj s touto akciou nemajú nič spoločné. Hmmm. Záhada. Žeby Američania vyzbrojovali už aj bájnych ruských partizánov? To asi ťažko, keďže samotní Američania tvrdia, že dokonca nedali ani samotným Ukrajincom žiadne povolenie na to, aby nimi dodanú vojenskú techniku posúvali ďalej nejakým polovojenským jednotkám. No. Hmhm…Zeby to napokon bolo predsa len tak, že tento najnovší útok majú napriek svojmu aktuálnemu zapieraniu na svedomí Američanmi vyzbrojení Ukrajinci, ktorí sa mimochodom zaviazali, že americkú vojenskú techniku nepoužijú na ruskom území?

1 komentár

  1. A nebyl to nakonec sám Putin se svými přáteli? Kdepak tzv západní idioti se nezapřou, to by ovšem mělo být k silvestru aby se lidé zasmáli. Devastace prozápadního, nevím zda napsat lidského mozku je skutečně na velikém vzestupu, no asi jako sestup USSA.

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk