Dráma v polícii graduje. Svedok v kauze Očistec sa mal priznať ku zmanipulovanej výpovedi. Inšpekcia hľadá ďalších svedkov Zemana a Petrova, kvôli ktorým vykonala zákrok aj voči policajtom z NAKA. Blaha: „Kvôli takýmto narafičeným udavačom zomrel Milan Lučanský“.

22. júl. 2021 | 0 komentárov

Dráma v polícii graduje. Svedok v kauze Očistec sa mal priznať ku zmanipulovanej výpovedi. Inšpekcia hľadá ďalších svedkov Zemana a Petrova, kvôli ktorým vykonala zákrok aj voči policajtom z NAKA. Blaha: „Kvôli takýmto narafičeným udavačom zomrel Milan Lučanský“. 1

Tento týždeň úrad inšpekčnej služby ministerstva vnútra napreduje vo vyšetrovaní manipulácii so svedkami, ktorá sa mala aj podľa medializovanej správy SIS diať v niektorých prípadoch, kde figurujú ako obvinení či obžalovaní nominanti bývalej vlády. Inšpekcia včera dokonca vyhlásila pátranie po dvoch známych svedkoch Matejovi Zemanovi a Petrovi Petrovovi.

 

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ?

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.