Dnešné protesty na hraničných priechodoch organizátori rozširujú na celé Slovensko. Kotleba: „Cieľom je získať slobodný vstup na územie SR pre všetkých občanov bez očkovania, testovania a ďalšej buzerácie“.

21. júl. 2021 | 0 komentárov

Dnešné protesty na hraničných priechodoch organizátori rozširujú na celé Slovensko. Kotleba: „Cieľom je získať slobodný vstup na územie SR pre všetkých občanov bez očkovania, testovania a ďalšej buzerácie“. 1

V piatok sme informovali, že na 21. júla sa organizuje protestná blokáda niektorých hraničných priechodov s Maďarskom, Rakúskom a Českom. Podľa nových informácií od organizátorov bude protest rozšírený aj na ďalšie priechody.

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ?

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.