Debata TA3: Ste výtvor mimovládok a médií, ja som z ulice, odkázal Fico Šimečkovi. Šéf PS hovorí o konšpiračnom naratíve.

27. sep. 2023 | 0 komentárov

Zdroj obrázka: Reprofoto: TA3

Utorňajšia predvolebná superdebata predsedov piatich politických strán v spravodajskej televízii TA3 odkryla karty možného koaličného mixu po víkendovom hlasovaní. Lídri sa triafali najmä do neskúsenosti šéfa progresívcov Michala Šimečku a spochybňovali jeho schopnosť vládnuť v súčasnom období náročných domácich i zahraničnopolitických kríz. „Pomocnú ruku“ mu však podal predseda liberálov Richard Sulík, ktorý Šimečkovi ponúkol svojich skúsených ľudí a PS tiež označil za najbližšieho koaličného partnera. Predseda Smeru Robert Fico zasa vidí ideálnu spoluprácu s Pellegriniho Hlasom a líder Republiky Milan Uhrík vidí budúcnosť v koalícii Smeru, SNS a Republiky. Najpálčivejšia zahraničnopolitická téma súčasnosti, vojenský konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou, nebol na programe predvolebnej debaty.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk