Čína predáva americký skvapalnený zemný plyn do Európy s veľkým ziskom.

5. okt. 2022 | 0 komentárov

Človek sa v tých molekulách slobody už akosi stráca. Takže. Ruský plyn je fuj. Vlastne nie len fuj, ale že obrovsky fuj, lebo je nedemokratický. Americký je mňam. Vlastne nie len mňam ale že obrovsky mňam, lebo je demokratický. No a čo ten čínsky plyn, pardon americký prefiltrovaný cez komunistickú Čínu? Ten je pre Európu očividne tiež mňam. No, len že odvšadiaľ počúvame, ako čínska politika nie je ani len náhodou v súlade s našimi európskymi hodnotami, tak teraz sa v tom človek akosi stráca. Nehovoriac o tom, že pre Európu je očividne mňam aj ruský plyn, pokiaľ je prefiltrovaný cez Čínu. Tak to už je najväčší div sveta. Putin z Mordoru, predá plyn komunistickej Číne a razom sa z neho stanú molekuly slobody a demokracie, ktoré nie sú v rozpore s našimi európskymi hodnotami, hoci politika Ruska aj Číny v rozpore s našimi nehynúcimi hodnotami sú. Človek sa už v tých molekulách naozaj akosi stráca….

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme