Bye bye Pfizer: Ako za pár dní urobili zo zodpovedného očkovanca de­zolát­a.

14. jan. 2022 | 2 komentáre

1. februára sa premením zo zodpovedného očkovanca na nezodpovedného, ktorý podľa slov francúzskeho prezidenta už „nemá občianske práva“ a podľa slov slovenského ministra obrany sa mením na „opicu“. Skrátka na dezoláta.

2 komentáre

 1. Dobre vám tak. Keby ste konečne pochopili a jednali podľa toho, že zmyslom očkovania nie je ochrana pred nejakým vírusom, ale zmyslom celého Covidu je dosiahnuť napichanie biologickej zbrane do čo najväčšej časti obyvateľstva, tak by sme my všetci toto na krku nemali.
  Tu nejde o nejaké očkovanie, ani o antivaxerov, lebo to čo sa pichá nie sú vakcíny.Tento fakt je potvrdený Najyšším súdom USA.A o tomto fakte mlčia všetci od prezidentov až po blbcov typu Petra Vlka a jeho sekundantov.
  Dnes uť ide iba o to, či sa nájde dostatočný počet čestných ľudí aby sa kolosálna lož s Covidom prevalila.
  PRIDÁŠ SA AJ TY ???

  Odpoveda
 2. Najhoršie, že duplo opichanci verili, že vakcína ja sloboda naveky. Terazky guma ich zaradil medzi neočkovaných dezolátov, ako aj nás, čo sme tú hnusobu prekonali

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme