Očkovacia lotéria aj sprostredkovateľský bonus prešli parlamentom.

2. júl. 2021 | Koronavírus, Nekomentovaný výber | 3 komentáre

Očkovacia lotéria aj sprostredkovateľský bonus prešli parlamentom. 1

Cieľ je jasný – zvýšiť šance na dosiahnutie kolektívnej imunity ešte predtým, ako na Slovensku naplno udrie delta variant koronavírusu.

Source: Očkovacia lotéria aj sprostredkovateľský bonus prešli parlamentom

3 komentáre

  1. Jeden fakt.

  2. Liberalno-fašistická vláda si robí s nás srandu? Tak Ruskú vakcínu Sputnik V už viac neobjednajú, lebo údajne o ňu nie je záujem!!! A o západné sračky snáď je? Keď musia vymýšľať hlúposti ako je sprostredkovateľský bonus a očkovacia lotéria? Zrejme asi tak isto nie je o západné vakcíny záujem a tak ho ľuďom chcú takouto formou nanútiť!!! Prečo nepostupujú jednotne? prečo nevrátia zvyšné vakcíny dodávateľom ako to urobili z Ruskou vakcínou? Sú to podvodníci a preto robia takéto svinstvá!!! Podvádzajú pri diplomových prácach a potom robia takéto hlúposti!!! A to iba preto lebo sú nedoštudovaní hlupáci!!! Tak, že tak!!!

    • Kolotoč nešťastia pre Slovensko (a nielen) sa rozbehol šírenīm strachu a tzv. opatrení. A zjednodušene sa to dá použiť na všetky deje (rozdeľuj a panuj) , aj udalosti posledných sto rokov.

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme