Kéry avizoval, že na Zahraničný výbor NR SR pozve belgického veľvyslanca. Dôvodom je hanebne nízky trest za smrť Jozefa Chovanca. Naozaj nás vníma západná Európa ako menejcenných?! 

1. júl. 2021 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber | 1 komentár

Kéry avizoval, že na Zahraničný výbor NR SR pozve belgického veľvyslanca. Dôvodom je hanebne nízky trest za smrť Jozefa Chovanca. Naozaj nás vníma západná Európa ako menejcenných?!  1 Bratislava 1. júla 2021 (HSP/Foto:Screenshot Youtube)   Predseda Zahraničného výboru NR SR Marián Kéry (Smer-SD) včera informoval, že kvôli „hanebne“ nízkemu trestu za usmrtenie Slováka Jozefa Chovanca v Belgicku na výbor pozval veľvyslanca Belgického kráľovstva na Slovensku. Poslanec Marián Kéry k téme uviedol, že si myslel, že časy, kedy ľudí zo strednej a východnej Európy […]

Source: Kéry avizoval, že na Zahraničný výbor NR SR pozve belgického veľvyslanca. Dôvodom je hanebne nízky trest za smrť Jozefa Chovanca. Naozaj nás vníma západná Európa ako menejcenných?! – Hlavné správy

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

1 komentár

  1. Ano, vnímajú tak Slovákov. Toto by si Rusi nikdy nedovolili…čudujem sa, že ulice nie sú plné, veď to už nie je jánošíkovské „bijú nás!“ ale je to obvinenie: ZABILI!!! …a beztrestne!

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ? 2.

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme