Kéry avizoval, že na Zahraničný výbor NR SR pozve belgického veľvyslanca. Dôvodom je hanebne nízky trest za smrť Jozefa Chovanca. Naozaj nás vníma západná Európa ako menejcenných?! 

1. júl. 2021 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber | 1 komentár

Kéry avizoval, že na Zahraničný výbor NR SR pozve belgického veľvyslanca. Dôvodom je hanebne nízky trest za smrť Jozefa Chovanca. Naozaj nás vníma západná Európa ako menejcenných?!  1 Bratislava 1. júla 2021 (HSP/Foto:Screenshot Youtube)   Predseda Zahraničného výboru NR SR Marián Kéry (Smer-SD) včera informoval, že kvôli „hanebne“ nízkemu trestu za usmrtenie Slováka Jozefa Chovanca v Belgicku na výbor pozval veľvyslanca Belgického kráľovstva na Slovensku. Poslanec Marián Kéry k téme uviedol, že si myslel, že časy, kedy ľudí zo strednej a východnej Európy […]

Source: Kéry avizoval, že na Zahraničný výbor NR SR pozve belgického veľvyslanca. Dôvodom je hanebne nízky trest za smrť Jozefa Chovanca. Naozaj nás vníma západná Európa ako menejcenných?! – Hlavné správy

1 komentár

  1. Ano, vnímajú tak Slovákov. Toto by si Rusi nikdy nedovolili…čudujem sa, že ulice nie sú plné, veď to už nie je jánošíkovské „bijú nás!“ ale je to obvinenie: ZABILI!!! …a beztrestne!

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme