Fico chodí medzi konšpirátorov, Pellegrini sa od nich dištancuje. Becíkovi zatrhne návštevy u Šimkovičovej.

30. jún. 2021 | CENZÚRA, Dvojité metre, Komentované správy | 3 komentáre

Zlý Fico chodí do konšpiračných médií. To taký Pellegrini, ten je uvedomelý. Ten do fuj fuj médií nechodí. A teraz najnovšie svoju uvedomelosť posunul ešte na vyšší level, keď ide zabrániť tomu, aby do nehodných médií tejto doby, chodili členovia jeho strany: Hlas /Ameriky/. Napríklad taký starosta obce Dvory nad Žitavou, býval pravidelným hosťom v reláciách rádia Slobodný vysielač. Zrejme je už v jeho prípade na mieste vyjadrovať sa v minulom čase. Z uvedomelého Pellegriniho budú mať v mainstreamových médiách radosť. Ak sa bude ešte o trochu viac snažiť, možno mu taký DenníkN aj napokon udelí rozhrešenie a privinie si ho na svoju proamerickú hruď…

Fico chodí medzi konšpirátorov, Pellegrini sa od nich dištancuje. Becíkovi zatrhne návštevy u Šimkovičovej. 1

Aj ja som dostal pozvánku z televízie Slovan, hovorí expremiér a líder Hlasu Peter Pellegrini. Projekt Martiny Šimkovičovej však nepovažuje

Source: Fico chodí medzi konšpirátorov, Pellegrini sa od nich dištancuje. Becíkovi zatrhne návštevy u Šimkovičovej

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

3 komentáre

  1. Pellegrini patrí do väzenia, a nie do vlády!
    Spomínate si, keď sa prejavila zraniteľnosť osvedčení nahraných do občianskych preukazov, ako 1/4 roka nič nerobil a pokojne si odišiel na dovolenku, a keď to po tejto dobe bolo bezpečnostnými výskumníkmi konečne zverejnené, tak ešte asi 2 týždne ohlupoval Slovensko, že to nie je žiadna hrozba.
    Tento trkvas ničomu nerozumel – možno ani zatieraniu plesní v rohoch nemocničných izieb – ale ako podpredseda vlády za to bral tisíce €€ mesačne.

  2. Je to jeho slobodné rozhodnutie. Ale treba si uvedomiť rastúcu silu alternatívy. A tá s rastúcim nátlakom vládnych strán na obmedzovanie slobôd občanov len porastie.

  3. Nikdy som Pelegrinovi neveril. Vraví sa tomy akoby „šiesty zmysel“ …jeden veľmi múdry a sčítaný človek mi raz povedal “ Mirku, človeku ktorý sa ti pri rozprávaní smehe do oči nikdy never!“ Taký človek je bezcharakterný, úlisný a falošný! A potopí i zradí ťa i pri malinkatej výhode ťa využiť a potom podraziť! A popravde – jeho rada mi x krát pomohla.Niekedy stačí pohľad, niekedy keť otvorí ústa ….a u tohoto i ďalších z hlasu je to na jedno kopyto.

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ? 2.

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme