Snowden: Konec Assangovy kauzy! Klíčový svědek proti Assangovi po letech přiznal, že lhal.

28. jún. 2021 | 2 roky k pravde, Dvojité metre, Komentované správy, Súdruhovia nedomysleli, Svätá Amerika | 1 komentár

Zdroj obrázka:

Chlapík, ktorý svedčil v kauze znásilnenia proti Assangeovi, si „trošku„ zaklamal, lebo mu vraj FBI prisľúbila beztrestnosť v jeho vlastných trestných činoch. Vyzerá to tak, že tu máme typický príklad kajúcnika, ktorý sa nám akosi rozmohol aktuálne aj na Slovensku. Pripomeňme, že práve cez toto vykonštruované obvinenie, chceli Spojené štáty americké dostať Assangea do krajiny a postaviť ho pred americký súd, v skutočnosti za to, že odhalil nebývalú mieru pokrytectva politiky USA.

viSnowden: Konec Assangovy kauzy! Klíčový svědek proti Assangovi po letech přiznal, že lhal. 1Nejdůležitější svědek amerického ministerstva spravedlnosti v kauze Juliana Assange změnil svoji výpověď.

Source: Snowden: Konec Assangovy kauzy! Klíčový svědek proti Assangovi po letech přiznal, že lhal

1 komentár

  1. A ajhľa! Kajúcnik „Teenager“ ktorý sa sám chcel vykúpiť krivým svedectvom. Čo by ste urobili na mieste Assangea? Stačilo by vyšľahanie lieskovou palicou ako kedysi urobil plagiátorovi Jiří Menzel verejne na Karlovarskom festivale? Kajúcnici, kajúcnici…

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme